חולון עיר בילדים
ילדים יוצרים


כולנו נרתמים לאיכות הסביבה
כולנו נרתמים לאיכות הסביבה

 
סלבריטאי הילדים וראש העיר חולון התגייסו לקמפיין למען איכות הסביבה, שיזמה סטודנטית תושבת העיר יחד עם חברותיה בחוג לתקשורת במכללה למינהל
 
חולון, שהכריזה על עצמה כ'עיר בריאה ומקיימת' נוקטת בשורה של מהלכים מקיפים לקידום שמירת הסביבה ובמקביל מתגייסת לחינוך הדור הצעיר, אשר ללא ספק יהיה זה שיוביל את הנושא בעתיד.
שורה של סלבריטאים, כמו גם ראש העיר מוטי ששון, נענו לאחרונה לפנייתן של ירדן אמיצי מחולון וחברותיה, סטודנטיות בחוג לתקשורת -  המסלול האקדמי במכללה למינהל, והצטלמו בהתנדבות לסרטון המציע לילדים טיפים כיצד לממש הלכה למעשה את שמירת הסביבה, כל אחד על פי יכולתו ואפשרויותיו.
בסרטון משתתפים: עופר שכטר, רודריגו גונזלס, אביב סביון מהאח הגדול, אריק אלפר מהישרדות, טל פרידמן, קובי מחט, תומר שרון ומוטי ששון.
 
מספרת ירדן אמיצי: "במסגרת סדנת סטאז' המתקיימת בשיתוף המכללה למינהל וסמנכ"ל חברת  "מקאן אריקסון" ועוסקת אך ורק במטרות חברתיות, חשבנו שיהיה נכון לקדם דווקא בחולון, עיר הילדים -  פרוייקט סביבתי הנוגע לעתיד הילדים.
וכך לאחר שעסקנו בפרויקטים חברתיים כמו סיוע לנשים מוכות ומאבק בתאונות הדרכים, בחרנו בפרוייקט זה, המתמקד בשמירה על איכות הסביבה. זהו פרויקט הדגל שלנו בימים אלה, אותו התחלנו עם קבלת החוק כי ממשלת ישראל הופכת "ממשלה ירוקה". אנו מקוות להמשיכו ובחרנו לרתום למטרה את עיריית חולון, עיר הילדים, משום שאנו מאמינים בחינוך מהיסוד, חינוך מגיל צעיר.
מטרת הסרטון, שייתכן ויופץ לכדי קמפיין, היא להניע את הילדים לשמירה על איכות הסביבה וכן להשפיע דרכם על הוריהם וקרוביהם המבוגרים.
הסרטון כולל מספר טיפים לשמירה על סביבה ירוקה, ביניהם: הפחתה בצריכת חשמל, מים ונייר, צמצום פסולת והגדלת המיחזור, מעבר לשימוש בתחבורה חסכונית בדלק ומעוטת זיהום. מגוון טיפים לשמור ולזכור, כי יש לנו רק כדור אחד!".
 

לגלריית התמונות   
כל הילדים מוזמנים לשלוח לנו ציורים וסיפורים למייל kidsite@holon.muni.il הם יועלו לאתר תוך שבוע.

אביב ישראלי בבית ספר כצנלסון - לחצו לתמונות.              ליהנות מכל 'הטריקים' שאפשר.- גן סנאי בפעילות חינוכית כייפית.              ילדי גן פטל במסע אחר הכלניות              בית ספר שמיר זכה במקום השני בתחרות כרזת הזה"ב - לחצו כאן              "בראש מתמטי"- הפנינג מתמטיקה בבית ספר שמיר - לגלריה              ראש העיר הצטרף לילדי 'המגינים' בתל גיבורים וביחד נטעו צמחים ועצים בחצר בית הספר -לחצו לתמונות.              כשמוטי ששון פגש את חיים קוגל בגן 'תרבות עברית' - לחצו כאן