חולון עיר בילדים
ילדים יוצרים


טורניר לזכרם של תלמידים שנפטרו בטרם עת.
טורניר לזכרם של תלמידים שנפטרו בטרם עת.

טובים השניים מן האחד
בתי הספר "אשלים" ו"אמירים" ערכו במשותף יום קהילתי
במסגרת "שבוע החינוך"
בתי הספר "אשלים", בניהולו של יובל בקל ו"אמירים", בניהולה של אורלי בהט, ערכו במשותף יום קהילתי בשכונת בן גוריון בחולון, במסגרת "שבוע החינוך" שצויין במוסדות החינוך בעיר בשבוע שעבר. היום נפתח באולם הספורט של המתנ"ס השכונתי אליו הגיעו תלמידי שכבות ד-ו, הורים ומורים לשני טורנירים של משחקים ספורטיביים לזכרם של תלמידים משני בתי הספר שנפטרו בטרם עת. הטורניר הראשון היה משחק "מחניים" לזכרה של תלמידת "אמירים" לין רומנו ז"ל. במשחק זה ניצחה נבחרת הבנות של "אמירים". הטורניר השני היה משחק כדורגל לזכרו של תלמיד "אשלים" דור כהן ז"ל. במשחק זה ניצחה נבחרת הבנים של "אמירים", עם השחקן המצטיין עילאי דבש. הנבחרות הזוכות קיבלו מדליות וגביעים. משפחות שני התלמידים שלזכרם נערכו המשחקים נכחו במקום, התרגשו מאד וסיפרו לקהל בדמעות על אודות ילדיהם. גם מנהלי בתי הספר נשאו דברי ברכה והבטיחו להפוך הנצחה זו למסורת שנתית. בסיום האירוע צפו התלמידים בטקס פתיחת תחרות הגרנד פרי בהתעמלות אמנותית, שהתקיים בהיכל הספורט "קציר".  
בנוסף, תלמידי שכבת ג' מ"אשלים" התארחו ב"אמירים" ותלמידי שכבת ב' מ"אמירים" התארחו ב"אשלים" ויחד קיימו פעילות מהנה בהנחיית מדריכים מקרן קר"ב. גם מקומם של שכבת הצעירים מכיתות א' לא נפקד והם קיימו פעילות חווייתית משותפת במתנ"ס "בן גוריון", שם הופעלו בידי מדריכי חצ"ב. 

 

לגלריית התמונות   
כל הילדים מוזמנים לשלוח לנו ציורים וסיפורים למייל kidsite@holon.muni.il הם יועלו לאתר תוך שבוע.


אביב ישראלי בבית ספר כצנלסון - לחצו לתמונות.              ליהנות מכל 'הטריקים' שאפשר.- גן סנאי בפעילות חינוכית כייפית.              ילדי גן פטל במסע אחר הכלניות              בית ספר שמיר זכה במקום השני בתחרות כרזת הזה"ב - לחצו כאן              "בראש מתמטי"- הפנינג מתמטיקה בבית ספר שמיר - לגלריה              ראש העיר הצטרף לילדי 'המגינים' בתל גיבורים וביחד נטעו צמחים ועצים בחצר בית הספר -לחצו לתמונות.              כשמוטי ששון פגש את חיים קוגל בגן 'תרבות עברית' - לחצו כאן