חולון עיר בילדים
ילדים יוצרים


בבית ספר "כצנלסון" כל ילד הוא נר קטן
בבית ספר "כצנלסון" כל ילד הוא נר קטן


גם השנה, בבית ספר "כצנלסון" ממשיכים במסורת של בוקר כישרונות צעירים. השנה, מופע הכישרונות הצעירים התקיים בזיקה לנושא המרכזי: "האחר- הוא אני ".
כל התלמידים בביה"ס קיבלו את ההזדמנות להכין קטע המשקף את הכישרון האישי שלהם בכל תחום, שניתן להעלותו על הבמה. כך במשך שלושה ימים הציגו הילדים את הקטעים למורה נעמי סולומון, מורה למוסיקה ולתיאטרון, ולאושרת גלמן, הרכזת החברתית. קטעים מתאימים ונבחרים הועלו על הבמה.
התוצר הסופי היה מעורר גאווה, 22 הופעות מגוונות של תלמידים מכתות א'-ו', בין ההופעות: שירה, ריקוד, אקרובטיקה, תיגוף, נגינה על אורגן וכינור, בדיחות והכי חשוב... הרבה מאוד ילדים שקיבלו הזדמנות אמיתית להופיע ולהיות על הבמה עם אור אישי משלהם. 
 

לגלריית התמונות   
כל הילדים מוזמנים לשלוח לנו ציורים וסיפורים למייל kidsite@holon.muni.il הם יועלו לאתר תוך שבוע.


אביב ישראלי בבית ספר כצנלסון - לחצו לתמונות.              ליהנות מכל 'הטריקים' שאפשר.- גן סנאי בפעילות חינוכית כייפית.              ילדי גן פטל במסע אחר הכלניות              בית ספר שמיר זכה במקום השני בתחרות כרזת הזה"ב - לחצו כאן              "בראש מתמטי"- הפנינג מתמטיקה בבית ספר שמיר - לגלריה              ראש העיר הצטרף לילדי 'המגינים' בתל גיבורים וביחד נטעו צמחים ועצים בחצר בית הספר -לחצו לתמונות.              כשמוטי ששון פגש את חיים קוגל בגן 'תרבות עברית' - לחצו כאן