חולון עיר בילדים
ילדים יוצרים


מנקים את העולם
מנקים את העולם

 

 

ילדים, קשישים ומתנדבים יצאוו לנקות ביחד את חולון ביום הניקיון הבינלאומי.

"מנקים את העולם" הוא מבצע ניקיון שנתי, שהינו חלק מפרויקט עולמי הקרוי - "CLEAN UP THE WORLD", המתקיים בחסות ארגון בינלאומי בשם זה, המסונף לאו"ם.
קק"ל הצטרפה לפעילות העולמית של הארגון ע"י הובלת יום ניקיון שנתי בישראל החל משנת 2001.

ביום שלישי, (1.11.11) צויין "יום הניקיון הבינלאומי", שמטרתו להגביר את המודעות לניקיון ברשות הרבים, להוביל את התלמידים להבנה כי העולם הוא 'החדר של כולם' וכי חובה על כל אחד ואחת לשמור על ניקיון הרחוב, השכונה, הגינה הציבורית, חוף הים וכל מקום שבו נמצאים.
"
יום הניקיון" הוא הזדמנות להגביר את המודעות לקשר וליחס שבין האדם לסביבתו ומהווה שלב חשוב ומרכזי בהטמעת ערכים של אכפתיות ואחריות למקום שבו אנו חיים.

השנה משתתפים ביום הניקיון בחולון תלמידי בתי הספר, חברי מועדוניות של רשת קהילה ופנאי, חברי מועדוני הקשישים, מתנדבי ארגון הליונס, אשר יוצאים לחוצות העיר ונוטלים חלק בניקיונה. המתנדבים מנקים בקרבת בתי הספר, בסביבת המועדונים, בשטחי ציבור, בגנים הציבוריים ובפינות שונות ברחבי העיר.

בין המוסדות המשתתפים במבצע: בתי הספר ארן, וייצמן, עמל,  קציר, אמירים, ניצנים, ישורון, בן צבי, ניב, אילון, מרכז פסגות, מועדוני קשישים ומועדוניות רשת קהילה ופנאי.

תמונות מהשטח -  תלמידי בית הספר בן צבי ובית הספר ניצנים מנקים את העיר
צילומים: טל קירשנבאום

 

לגלריית התמונות   
כל הילדים מוזמנים לשלוח לנו ציורים וסיפורים למייל kidsite@holon.muni.il הם יועלו לאתר תוך שבוע.


אביב ישראלי בבית ספר כצנלסון - לחצו לתמונות.              ליהנות מכל 'הטריקים' שאפשר.- גן סנאי בפעילות חינוכית כייפית.              ילדי גן פטל במסע אחר הכלניות              בית ספר שמיר זכה במקום השני בתחרות כרזת הזה"ב - לחצו כאן              "בראש מתמטי"- הפנינג מתמטיקה בבית ספר שמיר - לגלריה              ראש העיר הצטרף לילדי 'המגינים' בתל גיבורים וביחד נטעו צמחים ועצים בחצר בית הספר -לחצו לתמונות.              כשמוטי ששון פגש את חיים קוגל בגן 'תרבות עברית' - לחצו כאן