חולון עיר בילדים
אטרקציות


חי חולון

פינת החי העירונית של חולון
פרופסור שור 30 חולון
טלפון : 050-8374985
שעות הפתיחה : כל שבת, גם בשמש וגם בגשם, סגורים רק ביום כיפור.
משעה 10:00 עד 14:00. מחיר הכניסה 15 ש"ח לילד, הורה מלווה אחד חינם

פינת החי פתוחה בחופשים ובחגים, ניתן לברר את שעות הפתיחה בטלפון הנ"ל או במוקד העירוני.
בפינת החי נערכים טיפולים רגשיים באמצעות בעלי חיים, פרטיים וקבוצתיים,  לילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז (עם או בלי היפראקטיביות), בעיות רגשיות למיניהן, בעיות אלימות ועוד.ניתן לפנות לטלפון הנ"ל ע"מ לקבוע פגישת היכרות ראשונה חינם.


אנחנו עושים ימי הולדת חייתיים, מסיבות סיום וימי גיבוש שבהם ניתן לקבל את כל המקום, מקושט בבלונים, יחד עם שני מדריכים שלנו, לקבוצה של עד 40 ילדים, ב-500 ש"ח בלבד! מי שלוקח את החבילה הזו, יקבל במתנה מפינת החי גם עבודת יצירה לכל ילד.


אנחנו עושים סיורים לגני ילדים ולכיתות לימוד בנושאים מחיי היום יום: משחק, חיזור, תוקפנות, אלימות, גידול צאצאים וסוגים של הורות, ועוד - לפי בקשת הגננת או המורה. הסיורים נעשים בילוב ליטוף והאכלה של בעלי החיים.
בעלי החיים אצלנו רגילים לבני אדם, וניתן ללטף את רובם.

 

רוצים להצטרף למועדון החברים של פינת החי? לשמוע ראשונים על כל גדי שנולד, ברווזון שבוקע, ארנבון או שרקן? לדעת מתי פתוח ומתי הכי כדאי לבוא ללטף? מתי יש מבצע במחיר הכניסה או לעשיית אירוע?

 

על מנת לקבל עדכון ניתן לשלוח sms לטלפון 052-5501582 בצירוף המייל שלכם והמילה "חברים".   העדכון מגיע בצורת מצגות משעשעות שמתאימות למבוגרים ולילדים.
חזרה ....

אביב ישראלי בבית ספר כצנלסון - לחצו לתמונות.              ליהנות מכל 'הטריקים' שאפשר.- גן סנאי בפעילות חינוכית כייפית.              ילדי גן פטל במסע אחר הכלניות              בית ספר שמיר זכה במקום השני בתחרות כרזת הזה"ב - לחצו כאן              "בראש מתמטי"- הפנינג מתמטיקה בבית ספר שמיר - לגלריה              ראש העיר הצטרף לילדי 'המגינים' בתל גיבורים וביחד נטעו צמחים ועצים בחצר בית הספר -לחצו לתמונות.              כשמוטי ששון פגש את חיים קוגל בגן 'תרבות עברית' - לחצו כאן