חולון עיר בילדים
אטרקציות

מוזיאון הילדים הישראלי-חולון

כתובת: מפרץ שלמה, פארק פרס,
ת.ד 5100, חולון 58487
פקס: 5591718
לתיאום ביקור יש להתקשר למרכז ההזמנות
03-650300
 מוזיאון הילדים הישראלי הוא אתר ייחודי לילדים בגילאי שנתיים וחצי עד 11.

הביקור במסלולי המוזיאון הינו מסע חוויתי בלתי נשכח במסגרתו יוצאים הילדים להרפתקאות דמיוניות מרתקות בעלות ערך מוסף חינוכי.
מסלולי המוזיאון הם בעצם סיפור, כשהילד מהווה דמות פעילה בעלילה. כאן מותר ואף רצוי לגעת במוצגים, לחוש אותם ואף להיכנס לתוכם.
בתום הביקור ייצא הילד עם לא מעט תובנות רגשיות וקוגניטיביות ולא פחות חשוב...עם חיוך על פניו.

הילדים יצאו עם סמיילי ענקי על הפנים ושאלו :"אפשר עוד פעם?"

"תשכחו מכל מה שידעתם קודם על מוזיאונים", כך סיכם כתב עיתון ערוץ הילדים את החוויה אותה עוברים הילדים במוזיאון הילדים הישראלי בחולון.
ההתפעלות מחווית הביקור במוזיאון סחפה כלי תקשורת רבים:
"מי שמגיע זוכה לעבור הרפתקאות מדהימות ביער הקסום או בעיר החייזרים הנטושה".
בעיתון "גלובס" הכתירו את החוויה כדיסני- לנד לאדם החושב, ואילו בעיתון ידיעות אחרונות, פשוט ציטטו את הילדים: "הילדים יצאו עם סמיילי ענקי על הפנים ושאלו :"אפשר עוד פעם?". 
סקרי משוב  שנערכו על מידת שביעות הרצון של המבקרים מלמדים כי למעלה מתשעים ושמונה אחוזים מההורים, המורים והגננות, סבורים, כי לביקור במסלולי המוזיאון מידה רבה עד מאוד של  ערך מוסף מבחינת התפתחותו הרגשית של הילד.

כשהביקור ייגמר החוויה תשאר.

http://www.childrensmuseum.org.il

 
חזרה ....

אביב ישראלי בבית ספר כצנלסון - לחצו לתמונות.              ליהנות מכל 'הטריקים' שאפשר.- גן סנאי בפעילות חינוכית כייפית.              ילדי גן פטל במסע אחר הכלניות              בית ספר שמיר זכה במקום השני בתחרות כרזת הזה"ב - לחצו כאן              "בראש מתמטי"- הפנינג מתמטיקה בבית ספר שמיר - לגלריה              ראש העיר הצטרף לילדי 'המגינים' בתל גיבורים וביחד נטעו צמחים ועצים בחצר בית הספר -לחצו לתמונות.              כשמוטי ששון פגש את חיים קוגל בגן 'תרבות עברית' - לחצו כאן